I Ty zostań świętym Mikołajem – dziękujemy!

Podsumowaliśmy akcję „I Ty zostań świętym Mikołajem”.
Kolejny już raz zorganizowaliśmy zbiórkę zabawek, artykułów papierniczych oraz książek dla uczniów SOSW w Piotrkowie Trybunalskim. W tym roku efekty zbiórki przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Wykazaliście się otwartością na potrzeby innych i niezwykłą hojnością. Wszystkie dary były nagrodami  podczas loterii fantowej będącej uwieńczeniem zorganizowanej dla uczniów gry stanowiskowej.

W organizację wspólnej zabawy zaangażowali się uczniowie klasy I E LO: Natalia Leśniewska, Aleksandra Wrona, Wiktoria Andrzejczyk, Katarzyna Jędrzejczyk, Amelia Sowa, Joanna Bulińska, Agata Kowalczyk, Aleksandra Jędrych, Weronika Cichecka, Klaudia Klimczak, Iga Janota oraz klasy I A BS: Paweł Wojciechowski, Marcin Zawada, Szymon Rączkowski, Kacper Gros, Yevhenii Koliada, Adam Rybiałek, Patryk Zielonka, Dominik Kalle, Mateusz Lemparty.

Wolontariuszom za zaangażowanie i aktywność bardzo dziękujemy. Tym bardziej, że spisali się na medal. Kolejny już raz pokazaliśmy, że potrafimy w pędzącym świecie otworzyć się na potrzeby innych, poświęcić swój czas i energię oraz wykazać się bezinteresownością.

Dobrych Świąt
Organizatorki

P.S. Szczególne podziękowania dla pani Magdy Olczyk za udostępnienie miejsca do przechowywania podarunków i opiekę nad nimi podczas trwania akcji.