Dziękujemy za wsparcie!

Wczoraj poznaliśmy wyniki głosowania na projekty Budżetu Obywatelskiego 2020. Jest nam bardzo miło poinformować, że dzięki licznym głosom uda się zrealizować nasze dwa tegoroczne projekty, tj. "Bezpieczny chodnik i ścieżka rowerowa przy ulicy R.Dmowskiego" (projekt rejonowy) oraz "Street workout Pioma" (projekt oświatowy)!
Serdeczne podziękowania za oddane głosy kierujemy w stronę naszych uczniów, ich rodziców i bliskich, nauczycieli i pracowników. Dziękujemy  Radzie Osiedla Południe, firmom FAMUR SA, PGO S.A. PIOMA Odlewnia, MBL Poland, Prywatnej Szkole Podstawowej im. Rafała Orlewskiego, Radzie Rodziców ZSP nr 2, Samorządowi Uczniowskiemu ZSP nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim oraz wszystkim innym, którzy poświęcili chwilę na to, by w głosowaniu internetowym poprzeć nasze projekty :)

Wspólnie utworzyliśmy tak liczną drużynę, która dała zwycięstwo :) Dziękujemy, jesteście wspaniali!!!