Zapraszamy na V Konkurs Mechaniczny

Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim serdecznie zaprasza do udziału w V Konkursie Mechanicznym. Konkurs  skierowany jest do uczniów ósmych klas szkół podstawowych z miasta i powiatu piotrkowskiego.
Celem Konkursu jest stworzenie motywacji do pogłębiania wiedzy i umiejętności z branży mechanicznej i motoryzacyjnej, stworzenie możliwości współzawodnictwa, rozwijanie zainteresowań technicznych wśród uczniów. Ponadto pragniemy zachęcić uczniów i nauczycieli do czynnego zainteresowania się działaniami organizowanymi na terenie środowiska lokalnego skierowanymi bezpośrednio do młodych ludzi.

Konkurs  będzie rozegrany w dniu 12.03.2020 r. (czwartek) w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim.
Rozpoczęcie konkursu o godz. 10.00 w sali B-1.

Grupy uczestniczące w konkursie nie mogą przekraczać 8 osób. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 27 lutego 2020 r.

Karta zgłoszeniowa- V konkurs mechaniczny (pdf) 0.25mb, (Pobrań: 86)
REGULAMIN konkursu - V konkurs mechaniczny (pdf) 0.19mb, (Pobrań: 110)