Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2
w Piotrkowie Trybunalskim

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 5 =
.

Dla klas pierwszych godzina 10.00 spotkanie w dużej sali gimnastycznej.

Liceum Ogólnokształcące
IA  humanistyczno-psychologiczno Fijałkowska Anna sala                  A.28
IB  humanistyczno-psychologiczno Polanin Gruszka Anetta sala        A.18
IC  medyczno-sportowa Kulik Ewa sala                                                A.15

Technikum Budowy Maszyn im. Powstańców Śląskich
I A  teleinformatyk Zielonka - Wojtera Karolina sala                            B.42
I B  pojazdy samochodowe Ryżewska Beata sala                              B.44
I C  technik mechanik Więcek Ewa sala                                              B.41

Branżowa Szkoła I stopnia
I  operator obrabiarek skrawających/
Ślusarz Krawczyk Barbara sala                                                          A.40


Dla pozostałych klas spotkania w salach z wychowawcami  godzina 9.00.

Liceum Ogólnokształcące
II A  humanistyczno - psychologiczno-filmowa Ziętek Joanna sala                 A.35
II A  humanistyczno - psychologiczno-filmowa Sochacka Marta sala              B.45
II C  medyczno- sportowa Fabiański Artur sala                                                A.4
III A  humanistyczno - psychologiczno-filmowa Wodarczyk Anetta sala          A.39
III C  turystyczno-medyczno- sportowa Olczyk Magdalena sala                      B.47

Technikum Budowy Maszyn im. Powstańców Śląskich
II A  teleinformatyk Rogoziński Tomasz sala                                                     A.27
II B  pojazdy samochodowe Puławski Bartłomiej sala                                       A.24
IIC  technik mechanik Patryarcha Katarzyna sala                                             A.34
III A  (teleinformatyk) Cygan-Kwapisz Agnieszka sala                                      B.11
III B  (tech. poj . samochod.) Sykała Katarzyna sala                                         A.29
III C (mechanik) Tułnowska Magda sala                                                           A.7
IV A (teleinformatyk) Lenarcik Agnieszka sala                                                  B.13
IV B (tech. poj. samochodowych) Sobański Mariusz sala                                 A.26
IV C (mechanik ) Pelikan Tomasz sala                                                              A.38

Branżowa Szkoła I stopnia
II operator obrabiarek skrawających/
operator maszyn i urządzeń odlewniczych Jakubik Marcin sala                       A.17
III operator obrabiarek skrawających Fałek Remigiusz sala                              B.15


 
powrót