RADIO W NASZEJ SZKOLE JUŻ DZIAŁA :)

Szkolne radio to efekt wspólnej pracy uczniów i nauczycieli.

30 stycznia 2017r. zostało uruchomione długo oczekiwane szkolne radio. Przez okres ferii nasi uczniowie w składzie:
- Szymon  Kraś                  IV A T4
- Przemysław Wójtowicz     IV A T4
- Bartek Oleksiewicz          II A T4

brali czynny udział w montażu sieci radiowej. Opiekunem przedsięwzięcia jest nauczyciel przedmiotów zawodowych, pan Przemysław Głowacki. Do zbudowania  sieci zużuto 700 m przewodu, zamontowano 32 głośniki  i tym samym cała szkoła została objęta zasięgiem szkolnego radia. Nagłośnienie oparte jest na instalacji 110 V. Uczniowie spędzili ponad 60 godzin na pracy przy instalacji radia.
Projekt radia zostanie ukończony za kilka tygodni, gdyż obecnie trwają prace techniczne i kompletowanie sprzętu.

Bardzo serdecznie dziękujemy uczniom i nauczycielom, a w szczególności panu Głowackiemu za pomoc w budowie infrastruktury naszego radia. MIłym dodatkiem są sofy, które anonimowy darczyńca ofiarował szkole. Na przerwach można wygodnie na nich siedzieć i słuchać muzyki płynącej z głośników naszego radia.

Aktualnie obsługą radia zajmuja się:

- Szymon  Kraś                  IV A T4
- Przemysław Wójtowicz     IV A T4