OGÓLNOPOLSKI KONKURS „RECYCLING? - NA KLAR!" W RAMACH PROJEKTU „ERLEBNISREISE MIT DEUTSCH / Z NIEMIECKIM W DROGĘ“

14 uczniów ZSP Nr 2 przystąpiło do Ogólnopolskiego Konkursu „Recycling ? – na klar!” organizowanego przez Goethe – Institut we współpracy z wydawnictwem Lektorklett.
Celem konkursu jest promowanie nauki języka niemieckiego nawet przy mało popularnym wśród uczniów temacie recyklingu. Z radością informujemy, że nasza szkoła jest jedną ze szkół nagrodzonych w tym konkursie. Otrzymaliśmy pakiet z materiałami dydaktycznymi (Box Erlebnisreise), który zawiera m.in. gry językowe, plakaty, karty pracy do wykorzystania w nauce języka niemieckiego. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy.
Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach z języka niemieckiego.
Opiekunkami zespołów były pani Dorota Pstrokońska, Katarzyna Patryarcha i Barbara Krawczyk.