Nasi uczniowie na Motor Show Poznań

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły mieli okazję odwiedzić Motor Show Poznań.
Na imprezie organizowanej  przez Międzynarodowe Tragi Poznańskie uczniowie mogli obejrzeć z bliska samochody i motocykle różnych marek  w tym będące światowymi premierami tego roku np. nowe Maseratti. W wielu modelach można było usiąść za kierownicą, przetestować elementy kokpitu, zajrzeć pod maskę i podyskutować o osiąganych parametrach. Uczniowie z klas technik pojazdów samochodowych interesowali się szczególnie nowoczesną techniką motoryzacyjną jak samochody hybrydowe, elektryczne lub wodorowe jak Toyota Mirai. W czasie targów można było także wziąć udział w różnych konkursach, przejechać się pojazdami elektrycznymi, otrzymać gadżety i wydawnictwa techniczne, posłuchać wykładów na tematy dotyczące techniki samochodowej, pobawić się symulatorami jazdy. Wyjazd zorganizował pan Bartłomiej Puławski.