Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2
w Piotrkowie Trybunalskim

KONKURS WIEDZY EKOLOGICZNEJ

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 8 =
25 kwietnia 2018 roku po długich wyczekiwaniach wyłoniliśmy zwycięzców konkursu wiedzy ekologicznej " Co wiem o zagrożeniach związanych z emisją pyłów i gazów?". Rywalizacja była bardzo zacięta i rozpoczęła się testem z wiedzy ekologicznej 11 kwietnia. Do konkursu zgłosiło się 30 drużyn, złożonych z 3 osób ze wszystkich typów szkół w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2. 
Cztery drużyny osiągnęły najwyższe wyniki, w związku z tym 18 kwietnia była przeprowadzona dogrywka. Dogrywka wyłoniła najlepszą drużynę, ale nie można było wyłonić drużyn z kolejnych miejsc podium. 20 kwietnia dwie drużyny odpowiadały przed komisją na kolejne pytania i ponownie obie wykazały się dużą wiedzą. W końcu, dzięki zasadzie "kto pierwszy ten lepszy" wyłoniono drużynę, która zajęła drugie i trzecie miejsce. 
1 miejsce: drużyna z klasy Ic Technikum w składzie: Kotlicki Oskar, Bucholc Mateusz, Rzepecki Damian

2 miejsce: drużyna z klasy Ic Technikum w składzie: Kluf Daniel, Kurzawa Jan, Malinowski Adam

3 miejsce: drużyna na klasy 1b Liceum Ogólnokształcącego w składzie: Majchrzak Klaudia, Wójtowicz Julia, Kaźmierczak Karolina

GRATULACJE!!!
Zwycięzcy otrzymali drobny sprzęt przydatny każdemu turyście oraz piękne albumowe wydania książek przyrodniczych ukazujące przyrodę Polski.
Szkoda, że nagrody były przewidziane tylko dla trzech pierwszych miejsc, bo należały się wszystkim uczestnikom. Nagrody zostały zakupione dzięki dofinansowaniu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach realizacji Programu Edukacji Ekologicznej. 
Naszym uczniom GRATULUJEMY odwagi i wiedzy oraz zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach realizowanych w naszej szkole. 

Załączniki artykułu

Wyniki i punktacja (Pobrań: 17)
powrót