"I Ty zostań świętym Mikołajem"- podsumowanie akcji

Podsumowaniem tegorocznej akcji "I Ty zostań świętym Mikołajem" było spotkanie z uczniami SOSW w Piotrkowie Trybunalskim zatytułowane "Rozbudź zmysły", które odbyło się 8 grudnia.
Uczniowie klasy Ib LO przygotowali 9 stanowisk z zadaniami dotyczącymi funkcjonowania naszych zmysłów: wzroku, słuchu, węchu, dotyku i smaku.
Można było między innymi rozpoznać zapachy, poznać przedmiot bez patrzenia, dopasować dźwięki, "ruszyć głową" czy odgadnąć smaki. Były też: labirynt, slalom i nietuzinkowa koszy-kówka.
Wykonanie zadań uprawniało uczestników do udziału w loterii. Fantami były podarowane przez Was – Drodzy Uczniowie - zabawki, maskotki, gry i książki zgromadzone podczas zbiórki w naszej szkole. Dzięki Waszej hojności udało się obdarować prezentami prawie 100 uczestników zabawy.

Po raz kolejny pokazaliśmy, że potrafimy dzielić się tym, co mamy.
Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy.
A uczniom klasy Ib LO dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie i przeprowadzenie spotkania z dziećmi.

Na czas zbliżających się świąt Bożego Narodzenia
                                życzymy wszystkim miłości, spokoju, radości
                                             i...fantastycznych prezentów.