22-10-2019

Z wizytą w Szansie

Kandydaci na wolontariuszy Szkolnego Klubu Wolontariatu z pierwszą wizytą w Centrum „Szansa”.
W czwartek (17.10) na trzeciej godzinie lekcyjnej odbędzie się w naszej szkole zbiórka pieniędzy na rekonstrukcję rączki półrocznej Weroniki.
16 października 2019 r. ZSP nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim obchodzi 10. rocznicę zawierzenia szkoły Pani Jasnogórskiej.
14 października świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Był program artystyczny, przemówienia, nagrody, spotkanie przy kawie oraz wspólna fotografia :)
W dniach 16 - 18 października w naszej szkole odbędzie się CodeWeek!
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w 1 Ogólnopolskim Zlocie Łazików Marsjańskich, który odbył się na Politechnice Częstochowskiej.
Wczoraj w Mediatece odbyła się V edycja Dnia Głośnego Czytania Biblii. Fragmenty Księgi Hioba czytali m.in. wiceprezydent Piotrkowa Andrzej Kacperek i biskup Marek Marczak. Naszą szkołę reprezentowali katecheci: Maria Piechocka, Ewa Święconek i Damian Pyłka oraz uczniowie: Martyna Kopińska z IIIA LO i Michał Odrzywolski III Tc.
9 października 2019 r. w naszej szkole odbyło się wyjątkowe spotkanie. Pani Bodil Jessen z Getyngi poprowadziła lekcję języka niemieckiego.
Przed biblioteką szkolną pojawił się nieduży biały regał oklejony plakatami z napisem BOOKCROSSING. Jest to element kampanii „Weź poczytaj”, realizowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną dzięki dofinansowaniu przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
[ Myśląc o edukacyjnej przyszłości ] 23 września uczniowie zainteresowani zdawaniem matury oraz dalszą edukacją, uczestniczyli w łódzkich Targach Edukacyjnych – Salon Maturzystów 2019.

Sobota 08 sierpnia 2020

Niezamysł, Cyriak, Sylwiusz, Cyryl, Emilian, Niegosław