Nasza szkoła oraz Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie byli organizatorami trzeciej już edycji konkursu edukacyjnego w formie gry miejskiej „Piotrków filmowy”.
25 kwietnia 2018 roku po długich wyczekiwaniach wyłoniliśmy zwycięzców konkursu wiedzy ekologicznej " Co wiem o zagrożeniach związanych z emisją pyłów i gazów?". Rywalizacja była bardzo zacięta i rozpoczęła się testem z wiedzy ekologicznej 11 kwietnia. Do konkursu zgłosiło się 30 drużyn, złożonych z 3 osób ze wszystkich typów szkół w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2.
Szczęśliwej drogi już czas...
27-04-2018

Zawody o zawodach!

W odpowiedzi na zaproszenie uczniów z SOSW w Piotrkowie Trybunalskim przygotowaliśmy warsztaty dotyczące znajomości zawodów.

27-04-2018

Ulotkowo.

Ostatni dzwonek.
Zamet Industry w Piotrkowie Trybunalskim  (jedna ze spółek dawnej Piomy) to wiodący producent wielkogabarytowych urządzeń przemysłowych. Jest to prężnie rozwijający się zakład pracy z wieloletnią tradycją.

17 kwietnia 2018 roku 30 uczniów z klasy I C T i II A LO uczestniczyło w szkolnej wycieczce do  Bełchatowa.
18-04-2018

WARSZTATY TERENOWE

Z początkiem kwietnia uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 rozpoczęli warsztaty terenowe.
13 kwietnia 2018 roku uczniowie wysłuchali trzech wykładów przeprowadzonych przez przedstawicieli Wydziału Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego: prof. dr hab Joanna Wibig, dr Piotr Piotrowski oraz dr Przemysław Tomalski. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach Programu Edukacji Ekologicznej w roku szkolnym 2017/2018.

ul. Dmowskiego 38 e

Piątek 26 kwietnia 2024

Marcelin, Klarencjusz, Spycimir, Klet, Marzena, Artemon

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?