Dzisiaj została uroczyście otwarta Mediateka 800-lecia.
Foto relacja
Szkolny Dzień Sportu już w najbliższą środę w godz. 10:00 - 15:30.
Młodzież z naszej szkoły 7 czerwca w ramach projektu „Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach w roku szkolnym 2018/2019"  uczestniczyła w zajęciach na Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej.
Grupa młodzieży z naszej szkoły przygotowuje się do wyjazdu do Barcelony w ramach projektu Exchange of best Practices.
5 czerwca uczniowie klasy trzeciej Branżowej Szkoły I-go Stopnia odwiedzili zakład produkcyjny Zamet Industry.
W dniu 5 czerwca 2019r (środa) odbyły się warsztaty ekologiczne realizowane  w ramach konkursu ekologicznego „ Zrównoważone korzystanie z zasobów naturalnych ze szczególnym uwzględnieniem tematyki ochrony wód i gospodarki wodnej” finansowanych przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Łodzi.
Uczniowie ZSP 2 - Kacper Kotas i Kamil Stramski - Mistrzami Piotrkowa Trybunalskiego w siatkówce plażowej!
Grupa uczniów ZSP Nr 2 pod opieką Dariusza Maliszewskiego zakwalifikowała się do konkursu minigrantowego „Warsztat Konstruktorów Marzeń”, organizowanego przez Centrum Nauki Kopernik.
Absolwenci naszej szkoły otrzymali dzisiaj dyplomy potwierdzające kwalifikacje zawodowe.

Czwartek 17 paździenika 2019

Małgorzata, Lucyna, Laurentyna, Augustyna, Rudolf, Wiktor, Rudolfina, Seweryna, Sulisława, Ignacy, Marian, Rudolfa, Zuzanna, Heron, Andrzej