Komunikat na podstawie zaleceń Ministra Zdrowia oraz Krajowego Konsultanta w dziedzinie Chorób Zakaźnych.
Dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że szkoła zapewnia profilaktyczną opiekę zdrowotną i stomatologiczną uczniom na poniższych zasadach.
Grupa uczniów naszej szkoły pod opieką nauczyciela fizyki Dariusza Maliszewskiego zdobyła Grant Nowej Ery w X edycji ogólnopolskiego konkursu „Projektanci edukacji”. Z całej Polski zgłoszono prawie dziewięćset projektów a granty uzyskało siedemdziesiąt pięć.
Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim serdecznie zaprasza do udziału w V Konkursie Mechanicznym. Konkurs  skierowany jest do uczniów ósmych klas szkół podstawowych z miasta i powiatu piotrkowskiego.
Bożonarodzeniowa wystawa pt.: „Frohe Weihnachten!” wprowadziła nastrój przedświąteczny w szkole.
Od początku roku szkolnego nasza szkoła współpracuje z Goethe Institut w Warszawie w ramach projektu DEUTSCH PLUS. Jesteśmy jedną z ponad 200 placówek na terenie całego kraju należącą do sieci szkół „Deutsch Plus". Projekt ten objęty jest patronatem Ambasady Niemiec w Polsce.
Szczęśliwego Nowego Roku 2020 wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz przyjaciołom naszej szkoły życzy Dyrekcja.
W  ramach realizacji Programu Edukacji Ekologicznej pn.: „Edukacja ekologiczna obejmująca problematykę zanieczyszczeń powietrza oraz ich szkodliwe oddziaływanie na zdrowie ludzi” przygotowanym dla uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim na rok szkolny 2019/2020 zostały zorganizowane dwa konkursy: konkurs plastyczny i konkurs na film lub prezentację multimedialną.
Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!
19 grudnia odbyły się w naszej szkole jasełka, które wprowadziły nas w wyjątkowy, przedświąteczny nastrój.

Sobota 08 sierpnia 2020

Niezamysł, Cyriak, Sylwiusz, Cyryl, Emilian, Niegosław