22-08-2020

Wspomnienie o Ewie

Ewuniu,
zawsze razem przez prawie pół wieku, od kiedy poznałyśmy się w Naszej szkole.
18-08-2020

Pożegnanie ...

Z głębokim smutkiem przekazujemy wiadomość o śmierci pani profesor Ewy Badowskiej, która blisko 4 dekady swojego życia zawodowego związała z naszą szkołą.
Przedstawiamy listy podręczników dla liceum, technikum oraz szkoły branżowej.
Takiego egzaminu maturalnego jeszcze w naszej szkole nie było :) Zrobiliśmy kilka zdjęć przed rozpoczęciem matury. Dzisiaj przed uczniami język polski - trzymamy mocno kciuki!! :)
Projekt "Wymiana dobrych praktyk drogą do sukcesu" właśnie dobiega końca. Międzynarodowe partnerstwo zaowocowało mobilnościami nauczycielskimi oraz wymianami młodzieżowymi.
Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w konkurskie wiedzy "Ze smogiem wygramy gdy o czyste powietrze dbamy, czyli co wiemy o zagrożeniach związanych z emisją pyłów i gazów?"
Drodzy Uczniowie, od poniedziałku, 01 czerwca 2020 r. zapraszamy na konsultacje z nauczycielami dla wszystkich klas oraz dla maturzystów przed egzaminem maturalnym. Prosimy o zapoznanie się z załączonym poniżej harmonogramem oraz procedurą bezpieczeństwa.

ul. Dmowskiego 38 e

Piątek 26 kwietnia 2024

Marcelin, Klarencjusz, Spycimir, Klet, Marzena, Artemon

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?