12-07-2021

Pioma na Węgrzech

51 uczniów naszej szkoły przebywa w Budapeszcie w ramach programu Erasmus.
Pokoje zagadek to nie tylko popularna forma spędzania wolnego czasu lecz również i metoda poszerzania wiedzy i rozwijania umiejętności uczniów.
Z przyjemnością informujemy o zakończeniu realizacji zadania w ramach Programu Edukacji Ekologicznej pn. "Program Edukacji ekologicznej realizowany w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim".
Z przyjemnością informujemy o zakończeniu realizacji zadań w ramach Programu Edukacji Ekologicznej pn. " Edukacja ekologiczna obejmująca problematykę zanieczyszczeń powietrza oraz ich szkodliwe oddziaływanie na zdrowie ludzi ", realizowanego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim.
8 czerwca 2021 roku odbył się konkurs z zakresu wiedzy ekologicznej w ramach Programu Edukacji Ekologicznej realizowanego w nasze szkole. Do konkursu przystąpiło 14 zespołów trzyosobowych. Test składał się z pytań dotyczących ochrony wód i gospodarki wodnej.

18 czerwca 2021 roku Uczniowie klasy 2c LO uczestniczyli w zajęciach terenowych w ogrodzie botanicznym. Tematem zajęć był „Przegląd wybranych rodzin roślin okrytonasiennych”.
VII grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w szkoleniu w zakresie programowania obrabiarek CNC.

W dniu 22.06.2021 uczniowie klasy 2c LO i 2a LO uczestniczyli w Escape Room , którego tematyka dotyczyła praw dziecka, praw kobiet i dziewcząt. Uczniowie rozwiązując poszczególne zagadki zapoznawali się z sylwetkami i działalnością sławnych kobiet z całego świata na przestrzeni dziejów oraz ich wkładem w propagowanie i wdrażanie idei równego , godnego  traktowania kobiet i mężczyzn.
Pięcioro naszych uczniów znalazło się wśród najlepszych uczniów i absolwentów w naszym mieście i zostało nagrodzonych przez prezydenta miasta Krzysztofa Chojniaka.
Informacje dot. zakończenia roku szkolnego 2020/2021.

ul. Dmowskiego 38 e

Piątek 26 kwietnia 2024

Marcelin, Klarencjusz, Spycimir, Klet, Marzena, Artemon

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?