Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego - uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi, przyjaciołom szkoły życzy Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2.
Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariatu wykonali własnoręcznie świąteczne karty. Karty są niespodzianką dla stowarzyszeń, placówek, czy instytucji, z którymi charytatywnie współpracujemy.

Drodzy Rodzice, kochani Uczniowie, w obliczu zagrożenia, w jakim znalazła się nasza Ojczyzna, proszę Państwa o poważne traktowanie aktualnej sytuacji sanitarno-epidemiologicznej. Proszę, by uczniowie  nie opuszczali domów i skupili się na samorozwoju.
Drodzy Rodzice, w związku z zaistniałą sytuacją sanitarno-epidemiologiczną prosimy o poważne potraktowanie zagrożenia koronawirusem, tj. ograniczenie aktywności społeczno-zawodowej, zaniechanie podróży, unikanie spotkań towarzyskich, zachowanie zasad higieny ze szczególnym uwzględnieniem mycia rąk. Prosimy, by uczniowie nie opuszczali domów.

11-03-2020

Ważny komunikat

Informujemy, że od 12 do 25 marca 2020 r. w naszej szkole nie będą odbywać się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze oraz zajęcia praktyczne w zakładach pracy.
Co trzeba wiedzieć o koronawirusie? [FILM]
Zachęcamy do zapoznania się z zasadami kwarantanny wg wskazań Ministerstwa Zdrowia.
10-03-2020

Informacja

Informujemy, że zaplanowane w najbliższym czasie wydarzenia w naszej szkole - V Konkurs Mechaniczny (12 marca) oraz Dzień Otwarty (25 marca) nie odbędą się w zaplanowanych terminach. O nowych terminach poinformujemy wkrótce.
W dniu 04.03.2020 r. w naszej szkole zostało zorganizowane spotkanie z psychologiem pracującym w Areszcie Śledczym w Piotrkowie Trybunalskim - Mateuszem Bielaczycem.
Koszykarki ZSP nr 2 awansowały dzisiaj do turnieju finałowego Mistrzostw Piotrkowa Trybunalskiego w koszykówce dziewcząt.

Poniedziałek 06 lipca 2020

Niegosław, Dominika, Nazaria, Dominik, Ignacja, Gotard, Agrypina, Chociebor, Zuzanna