Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w pikniku organizowanym przez Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim w partnerstwie z ZSP 1 i ZSP 2.
W dniu 2 czerwca klasa Ib LO uczestniczyła w nietypowej lekcji języka polskiego.
Drodzy Uczniowie, serdecznie zapraszamy do składania aplikacji do udziału w projekcie pod nazwą:  Programiści z piotrkowskiej "Piomy” - obóz matematyczno-językowy dla uczniów ZSP nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim w ramach pierwszego otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Województwa Łódzkiego z zakresu nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania w 2022 roku.
Świat dostarcza nam mnóstwo możliwości –  niezmiennie.
Nasza szkoła jest współorganizatorem projektu "Laboratorium Zmysłów" podczas imprezy dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta, która odbędzie się 3.06.2022 na dziedzińcu muzeum.
Zapraszamy do udziału w wycieczce do Londynu na przełomie września i października 2022 r.
W  terminnie 26.09.- 01.10 2022 r.
Uczennica kl. 3c LO Amelia Górecka zajęła 3 miejsce w ogólnopolskim konkursie "Zostań Ambasadorem języka niemieckiego", zorganizowanym przez Goethe Institut w ramach projektu Deutsch Plus.
Informujemy, że od 27 maja 2022 r. będą do odebrania w budynku "B" ZSP nr 2 dyplomy dla absolwentów technikum, którzy ukończyli szkołę 29 kwietnia 2022 r.
Uczniowie naszej szkoły ponownie brali udział w festiwalowych wydarzeniach przygotowanych przez Politechnikę Łódzką 12 maja 2022 roku.

Z okazji Światowego Dnia Krwiodawcy, który obchodzimy 14 czerwca, zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie plastycznym: „DAR SERCA- DAR KRWI”.

ul. Dmowskiego 38 e

Piątek 26 kwietnia 2024

Marcelin, Klarencjusz, Spycimir, Klet, Marzena, Artemon

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?