poniedziałek | 8.15 – 12.40 |
wtorek | 8.15 – 12.40 |
środa | 8.15 – 11.45 |
czwartek | 11.00 – 12.40 |
piątek | 8.15 – 11.45 |
KONSULTACJE Z UCZNIAMI I RODZICAMI W ROKU
SZKOLNYM 2014/2015
Imię i nazwisko | Przedmiot | Termin konsultacji (dzień i godzina) | sala |
Magda Tułnowska | język angielski | Piątek g.12.45-13.30 | A7 |
Joanna Ziętek | Język polski | Poniedziałek g. 8.10-8.55 | A35 |
Małgorzata Gielec-Gałązka | matematyka | Czwartek g. 14.25-15.10 | A39 |
Anna Fijałkowska | język angielski | Piątek g. 11.50-12.35 | A28 |
Agata Kazimierczak | język angielski | Poniedziałek g.14.25-15.10 | A28 |
Artur Fabiański | język angielski | Środa g. 12.45-13.30 | A4 |
Beata Ryżewska | język angielski | Wtorek g. 15.10 | A29 |
Iwona Stępień | Język polski | Piatek g. 13.35-14.20 | A17 |
Tomasz Pelikan | Język polski | Wtorek g. 8.10-8.55 | A26 |
Szymon Miazek | Język polski | Poniedziałek g. 12.45-13.30 | A17 |
Izabela Dróżdż | Język polski | Wtorek g. 14.30-15.15 | B45 |
Zdzisława Adamczuk | Język rosyjski | Wtorek g. 7.15 -8.00 | A38 |
Dorota Pstrokońska | Język niemiecki | Wtorek g. 7.15-8.00 | A16 |
Barbara Krawczyk | Język niemiecki | Wtorek g. 10.00-10.45 | A40 |
Katarzyna Patryarcha | Język niemiecki | Czwartek g. 10.55-11.40 | A34 |
Katarzyna Kowalczyk | matematyka | Wtorek g. 13.35 – 14.20 | B42 |
Agata Kamińska | matematyka | Wtorek g. 8.10-8.55 | A36 |
Rafał Fraj | Matematyka/ Podstawy przedsiębiorczości | Środa g. 15.10-15.55 | A15 |
Jacek Remisz | Przedmioty zawodowe | Piątek g. 12.45-13.30 | A27 |
Bartłomiej Puławski | Przedmioty zawodowe | Czwartek g. 11.50-12.35 | A24 |
Mariusz Sobański | Przedmioty zawodowe | Środa g. 15.10-15.55 | A27 |
Aleksandra Fidziańska | Przedmioty zawodowe | Środa g. 14.25-15.10 | A24 |
Edward Łuczak | Przedmioty zawodowe | Wtorek g. 10.55-11.40 | B7 |
Przemysław Głowacki | Fizyka/ Przedmioty zawodowe | Piątek g. 11.50-12.35 | B40 |
Agnieszka Cygan-Kwapisz | Informatyka/ Przedmioty zawodowe | Czwartek g. 15.10 | B11 |
Maria Piechocka | Religia | Środa g. 14.25-15.10 | A37 |
Ewa Święconek | Religia | Środa g. 14.25-15.10 | A37 |
Monika Kociołek | Biologia/ Przyroda/ EdB/ PnM | Piątek g. 13.35-14.20 | B41 |
Renata Purgał | Biologia/ Przyroda | Środa g. 12.45-13.30 | B46 |
Halina Olczyk | Chemia/ Fizyka | Środa g. 14.25-15.10 | B15 |
Małgorzata Domagalik | Geografia | Czwartek g. 13.35-14.20 | B47 |
Remigiusz Fałek | Wych. fizyczne | Czwartek g. 14.00-14.45 | Sala gimnastyczna |
Marcin Jakubik | Wych. fizyczne | Wtorek g. 15.20-16.50 | Sala gimnastyczna |
Witold Goworek | WoS/ Historia | Piątek g. 13.40-14.25 | A18 |
Michał Zielonka | Pedagog szkolny | Wtorek g. 11.50-12.35 | A21a |
Joanna Adaszek | Podstawy przedsiębiorczości/ Doradca zawodowy | Czwartek g. 12.45-13.30 | B7 |
Izabela Makowska | Nauczyciel wspomagający | Wtorek g. 10.55-11.40 | B21a |
Emilia Cygora | Nauczyciel wspomagający | Czwartek g. 13.35-14.20 | B21a |
Aldona Kacpura | Nauczyciel wspomagający | Poniedziałek g. 11.50-12.35 | B21a |