ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE Z POEZJĄ
Zapraszam do udziału w II części!!!
Przewidziane są nagrody.
Zagrożenia związane z emisją pyłów i gazów dla środowiska” – Konkurs na prezentację multimedialną
15-11-2017

Konkurs plastyczny

„Największym naszym skarbem jest czysta woda, powietrze, nieskażone środowisko, piękno przyrody i zdrowie”.
15-11-2017

Konkurs na poster

„Sposoby ochrony zdrowia człowieka i środowiska przyrodniczego na zanieczyszczenia gazowe i pyłowe”
Zapraszam do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym przez Polskie Towarzystwo Geofizyczne Oddział Łódzki oraz Studenckie Koło Naukowe Geomonitoringu działające na Wydziale Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego.
Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza wszystkich uczniów i studentów do udziału w szóstej edycji Konkursu Fotograficznego „Geografia – proces, forma, obiekt”. Wakacyjne wyjazdy, rodzinne spacery, czy nawet ćwiczenia terenowe stanowią doskonałą okazję do zyskania nowych doświadczeń – w tym fotograficznych. Warto podzielić się nimi z innymi nie tylko na portalach społecznościowych.
OLIMPIADA ROZGRYWANA JEST W DWÓCH GRUPACH TEMATYCZNYCH:
➢ mechaniczno – budowlanej
➢ elektryczno – elektronicznej