Zapraszam do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym przez Polskie Towarzystwo Geofizyczne Oddział Łódzki oraz Studenckie Koło Naukowe Geomonitoringu działające na Wydziale Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego.
Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza wszystkich uczniów i studentów do udziału w szóstej edycji Konkursu Fotograficznego „Geografia – proces, forma, obiekt”. Wakacyjne wyjazdy, rodzinne spacery, czy nawet ćwiczenia terenowe stanowią doskonałą okazję do zyskania nowych doświadczeń – w tym fotograficznych. Warto podzielić się nimi z innymi nie tylko na portalach społecznościowych.
OLIMPIADA ROZGRYWANA JEST W DWÓCH GRUPACH TEMATYCZNYCH:
➢ mechaniczno – budowlanej
➢ elektryczno – elektronicznej

DLA UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 2
Szanowni Państwo,
Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza wszystkich uczniów Państwa szkoły do udziału w czwartej już edycji Konkursu Fotograficznego „Geografia - proces, forma, obiekt”.
Biblioteka szkolna ogłasza konkurs fotograficzny "Przyłapani na czytaniu" / „Książka z jesienią w tle”.