Konkurs Fotograficzny „Geografia - proces, forma, obiekt”.

Rysunek1
Szanowni Państwo,
Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza wszystkich uczniów Państwa szkoły do udziału w czwartej już edycji Konkursu Fotograficznego „Geografia - proces, forma, obiekt”.
Wakacyjne i świąteczne wyjazdy, czy rodzinne spacery stanowią doskonałą okazję do zyskania nowych doświadczeń - w tym fotograficznych. Warto podzielić się nimi z innymi nie tylko na portalach społecznościowych. Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa zostały dołączone w oddzielnych plikach. Konkurs honorowym patronatem objął Dziekan Wydziału Nauk Geograficznych - prof. dr hab. Tadeusz Marszał.
Najlepsze prace zostaną nagrodzone i następnie przedstawione na wystawie organizowanej w ramach Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki na wiosnę 2016. Każde zdjęcie będzie opatrzone nazwiskiem autora i nazwą szkoły (uczelni), do której uczęszcza. Dodatkowo wszystkie nagrodzone lub tylko wyróżnione prezentacją na wystawie zdjęcia zostaną zamieszczone na stronie internetowej Wydziału Nauk Geograficznych (zakończona edycja Konkursu: http://www.geo.uni.lodz.pl/gallery/Konkurs-Geografia-proces-forma-obiekt-2015/103). Uczestnicy konkursu nie ponoszą żadnych wydatków związanych ze zgłaszaniem zdjęć, nagrodami czy prezentacją najlepszych dzieł na wystawie.
Zachęcamy do zapoznania się z sugestiami Jury zaproponowanymi po zakończeniu trzeciej edycji konkursu (http://www.geo.uni.lodz.pl/sugestie-jury-2015). Uwagi te z jednej strony uzasadniają wybory dokonane przez Jury, a z drugiej strony mają stanowić wskazówkę dla uczestników kolejnych edycji konkursu.

Komitet Organizacyjny Konkursu
dr Piotr Czubla i dr hab. Joanna Petera-Zganiacz

Karta zgłoszeniowa 2015-16 (doc) 0.03mb, (Pobrań: 139)
Regulamin Konkursu Fot. WNG 2015-2016 (pdf) 0.24mb, (Pobrań: 199)