Wyjątkowy upominek na Święta - Karty Bożonarodzeniowe ręcznie wykonane

Cudowny klimat świąt można poczuć na wiele sposobów. Na przekór monotonii  uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariatu przygotowali ręcznie wykonane świąteczne karty.

Każdy z członków Szkolnego Klubu Wolontariatu także własnoręcznie złożył swój podpis pod życzeniami świątecznymi. Unikalne karty będą niespodzianką dla stowarzyszeń i instytucji, z którymi współpracujemy w ramach wolontariatu. Niektóre karty wolontariusze wręczyli osobiście, inne zostały wysłane pocztą.
Kartki Bożonarodzeniowe stanowią tradycyjną formę składania życzeń. Zazwyczaj wysyłamy je pocztą do ważnych dla nas osób, z którymi nie mamy możliwości spotkać się osobiście.
Kartka jest szczególną formą wyrażenia swojej pamięci o kimś, gdyż ma charakter materialny, nie jest ulotna, jak rozmowa telefoniczna, czy kilka zdań wysłanych jako sms, czy wymienionych przez internetowy komunikator. Mamy nadzieję, że nasze karty będą świetną pamiątką dla każdego obdarowanego.
WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!