MATURALNIE ZAKRĘCENI

Nadszedł czas na podsumowanie i rozstrzygnięcie ekologiczno – charytatywnej rywalizacji: „Klasa Super Zakręcona 2016/2017” dla tegorocznych maturzystów.

Nad sprawiedliwym przebiegiem rywalizacji sprawował stały monitoring Szkolny Klub Wolontariatu dokonując pomiaru i prowadząc szczegółową ewidencję zebranych nakrętek. Każda klasa otrzymała zaświadczenia o ilości przekazanych zbiorów.
Każda z klas maturalnych zarówno z liceum ogólnokształcącego, jak i z technikum uczestniczyła we wspieraniu projektu „Zostań Super Zakrętakiem”, aby pomagać dzieciom z Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci. Klasy maturalne zebrały w tym roku szkolnym 34 kg zakrętek.
Najlepszym wynikiem może się pochwalić klasa III B LO, która zebrała 11 kg.
Tuż za nimi na drugim miejscu uplasowała się klasa IV A TECH z wynikiem 10,5 kg.
Gratulujemy zwycięskim klasom oraz ich wychowawcom pani Izabeli Dróżdż oraz pani Agacie Kamińskiej bohaterskiej postawy, cierpliwości oraz chęci i determinacji w pomaganiu innym!
Dla Hospicjum przekażemy również nakrętki (w ilości 23 kg), które dostarczyli:
•    klasy niematuralne
•    pracownicy szkoły
•    Samorząd Uczniowski (nakrętki zebrane w poprzednim roku szkolnym)
W sumie dla  dzieci z Hospicjum przekażemy w najbliższych dniach 57 kg plastikowych nakrętek.
Wszystkich Super Zakrętaków pozdrawiamy tradycyjnym pozdrowieniem Superbohaterów:
NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI!  W szczególności podczas Waszych egzaminów maturalnych!
Za zaangażowanie i każdą pomoc serdecznie dziękujemy – Szkolny Klub Wolontariatu wraz z koordynatorem.