Szkolne Koło SIMP ma Prezesa i Zarząd !

21 marca br. w trakcie Zebrania Konstytucyjnego Szkolnego Koła SIMP członkowie koła wybrali swoje władze.
Obrady otworzył uczeń klasy II c T4 - Mateusz Malinowski, który przywitał gości: pana Antoniego Michalaka (członka Oddziału Piotrkowskiego SIMP)       i pana Marka Potrzebowskiego (członka Zarządu Oddziału Piotrkowskiego SIMP), a następnie przedstawił porządek obrad. Dalszą część zebrania poprowadził pan Marek Potrzebowski, dzięki któremu członkowie koła szczęśliwie przebrnęli przez wszystkie formalności i wybrali Zarząd.
Prezesem Szkolnego Koła SIMP jednogłośnie została wybrana Iga Szymańska – uczennica klasy I a T4. W skład Zarządu weszli również: Kacper Ortel z klasy II a T4 (wiceprezes), Mateusz Malinowski z klasy II c T4 (skarbnik), Bartosz Lauks z klasy III a T4 (sekretarz) oraz Jakub Kowalczyk  z klasy II b T4 (członek zarządu).
W Komisji Rewizyjnej zasiadać będą: przewodniczący - Sebastian Cieciura (uczeń II c T4), sekretarz – Mateusz Niezgoda (uczeń II b T4), członek – Damian Nowak (uczeń II a T4).