Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2
w Piotrkowie Trybunalskim

KONSULTACJE

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 7 =
KONSULTACJE Z UCZNIAMI I RODZICAMI W ROKU SZKOLNYM 2020/2021
 
Nazwisko                        Imię przedmiot dzień godzina sala
Abratkiewicz Agnieszka n. wspomagający  czwartek  9.05-9.50  B1
Adaszek Joanna doradca zawodowy
 
 pods. przedsiębiorczości
 środa  12.45-13.30  B6
Bereska Dorota n.wspomagający  poniedz. 12.45-13.30  B 10
Bernacka Sylwia  język angielski  wtorek  10.00-10.45  B
Błaszczyk Sławomir  przedmioty zawodowe  wtorek  12.45-13.30 B1
Błoński Michał  biologia  wtorek 8.10-8.55  A13
Czarnecka Agnieszka  fizyka  czwartek  12.45-13.30 B10
Dróżdż Bogusław  przedmioty zawodowe  czwartek  10.00-10.45  A23
Duda Aleksandra  chemia  czwartek  11.30- 12.15  A4
Fabiański Artur  język angielski  wtorek  10.55-11.40 A4
Fałek Remigiusz  wychowanie fizyczne  piątek  10.55-11.40  SGD
Fidziańska Aleksandra  przedmioty zawodowe  wtorek  12.45-13.30  A27
Fijałkowska Anna  język angielski  środa  12.45-13.30  A17
Fraj Rafał  przedmioty zawodowe  czwartek  9.05-9.50
 
 B9
Gielec-Gałązka Małgorzata - przedmioty zawodowe
 
-matematyka
-fizyka
 piątek  9.05-9.50  A27
Gierczak Seweryn  W-F  środa  10.55-11.40  S1
Goworek Witold  historia  środa   10.55-11.40  A18
Górski Waldemar  - przedmioty zawodowe
 
 czwartek  10.55-11.40  A 27
Grabowski Rafał  - przedmioty zawodowe
 
 środa  10.55-11.40  A 27
Grzybek Małgorzata  n.wspomagający  środa  10.55-11.40  B10
Hałaczkiewicz Beata  historia  czwartek  12.45-13.30  B 43
Jakubik Marcin  wychowanie fizyczne  poniedziałek  9.05-9.50  SG
Kacpura Aldona  rewalidacja  czwartek  10.00-10.45  B21a
Kaczmarek Ewa  Język francuski  środa  12.45-13.30  A 34
Kamińska Agata  matematyka  czwartek  12.45-13.30  A 36
Klukowska 18/18 Iwona  biblioteka  środa  9.05-9.50  czytelnia
Kołacińska Anna  j. polski  wtorek  12.45-13.30  A 15
Krawczyk Aleksandra  n.wspomagający  czwartek  10.55-11.40  B10
Krawczyk Barbara j. niemiecki  wtorek  12.45-13.30  A39
Krawczyk Katarzyna  nauczyciel wspomagający + rewalidacja  wtorek  10.00-10.30  Bud C
Kubala Radosław  W-F  środa  12.45-13.30  SG
Kulik Ewa  matematyka  wtorek  12.45-13.30  A 15
Kwapisz Arkadiusz  przedmioty zawodowe  wtorek  9.05-9.50  B11
Lalek Jolanta  wychowanie fizyczne  środa  9.00-9.40  SG1
Lasecka Dominika  j. rosyjski  wtorek   10.00 – 10.45  A 16
Lenarcik Agnieszka  przedmioty zawodowe  czwartek  12.45-13.30  B 11
Łopusiewicz Lidia  j. niemiecki  czwartek  12.45-13.30  A 16
Łuczak Edward  przedmioty zawodowe  wtorek  8.10-8.55  B 7
Łuszczyńska Beata  n. wspomagający  środa  12.45-13.30  B 9
Makowska Aleksandra  psycholog  poniedziałek  10.00 – 10.45  A22
Makowska Izabela  geografia  czwartek  8.10-8.55  B47
Maliszewski Dariusz  fizyka  środa  11.50-12.35
 
 B44
Matuszczyk Wioletta  biologia  piątek 8.10-8.55  B46
Miazek Joanna  nauczyciel wspomagający  czwartek  9.05-9.50 B 9
Migdał-Nowak Lidia  Nauczyciel wspomagający  wtorek  13.35-14.20 B 9
Nowakowska Agnieszka  język niemiecki  środa  13.35-14.20  A 12
Olczyk Halina  chemia  poniedziałek  13.35-14.20  B15
Olczyk Magdalena  geografia  środa  13.35-14.20  B 47
Ostrowski Artur  WOS Historia  wtorek  13.35-14.20 B
43
Patryarcha Katarzyna  język niemiecki  środa  9.05-9.50  A 34
Pelikan Tomasz  język polski  poniedziałek 12.45 -13.30  A 26
Piechocka Maria  religia  środa  14.20-15.10  A 37
Piwowarska Iwona  historia środa 9.05-9.50  B10
Polanin-Gruszka Anetta  język polski  czwartek 11.50-12.35 A18
Pstrokońska Dorota  język niemiecki  poniedziałek 10.55-11.40  A25
Puławski Bartłomiej  przedmioty zawodowe  środa  12.45 -13.30  A 23
Remisz Jacek  przedmioty zawodowe  czwartek  12.45 -13.30  A 27
Rogalski Piotr  przedmioty zawodowe  wtorek  11.50-12.35  A 23
Rogoziński Tomasz  j. angielski  czwartek  12.45 -13.30  A 27
Rudzka-Mączka Beata  naucz. wspomagający, jęz. niemiecki  poniedziałek  10.00-10.45  B 10
Ryżewska Beata  język angielski  poniedziałek  10.00 - 10.45 B 41
Rzędowska Anna 18/18  j. polski  piątek 11.50-12.35 czytelnia
Skowronek Bożena  matematyka, fizyka  czwartek  
11.50-12.35
 B 42
Skórkowska-Milczarek Agnieszka naucz. wspomagający  środa  10.00 - 10.45  B 9
Sobański Mariusz  przedmioty zawodowe  środa  12.45 -13.30  A 12
Sochacka Marta  język polski  piątek  10.00 - 10.45  A 17
Sochacka Renata  Podstawy przedsiębiorczości  wtorek  14.20-15.10  B 40
Stępień-Ciesielska Iwona  język polski  poniedziałek  14.20 – 15.10  A17
Stonoga Joanna  naucz. wspomagający  wtorek   10.00 - 10.45  B 40
Sykała Katarzyna  j. angielski  środa  14.20 – 15.10  A 41
Święconek Ewa  religia  środa  14.20-15.10 A 37
Tułnowska Magda  język angielski  poniedziałek  10.55 -11.40  A 7
Warczakowska Beata  logopedia  czwartek 14.20-15.10  B 6
Więcek Ewa  W- F  wtorek 13.30-14.20 DSG
Włodarczyk Aneta  naucz. wspomagający  środa  10.55 -11.40  B 9
Wodarczyk Anetta  matematyka  poniedziałek  13.35-14.20  A 39
Włóka Mieczysław  przedmioty zawodowe  środa  14.20-15.10  A 27
Zielonka Michał  pedagog  piątek  11.50-12.35  A 21a
Zielonka Ewa naucz. wspomagający środa 13.35-14.20 B 9
Zielonka-Wojtera Karolina  j. angielski  piątek  10.55 -11.40  A 4
Ziętek Joanna  język polski  wtorek  9.05-9.50  A 35