Wyniki V Konkursu Mechanicznego

25 marca br odbył się V Konkurs Mechaniczny w formie online, którego celem było rozbudzenie motywacji do pogłębiania wiedzy technicznej, rozwijanie zainteresowań mechaniką oraz stworzenie możliwości współzawodnictwa.

Jak corocznie konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. W konkursie wzieli udział uczniowie z sześciu szkół:

Szkoły Podstawowej nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Piotrkowie Trybunalskim,
Szkoły Podstawowej nr 3 im. Szarych Szeregów w Piotrkowie Trybunalskim,
Szkoły Podstawowej nr 10 im. Mikołaja Reja w Piotrkowie Trybunalskim,
Szkoły Podstawowej nr 16 im. Polskich Olimpijczyków w Piotrkowie Trybunalskim,
Szkoły Podstawowej im. płk. W. Kucharskiego "Wichra" w Błogiem Rządowym,
Szkoły Podstawowej im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego w Bujnach.

Wśród uczestników wyłoniono zwycięzców:

I miejsce  - Igor Koprek ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. K. K. Baczyńskiego w Piotrkowie Trybunalskim
II miejsce - Nadia Pierek ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Szarych Szeregów w Piotrkowie Trybunalskim
III miejsce - Grzegorz Pawlak ze Szkoły Podstawowej nr 16 im. Polskich Olimpijczyków w Piotrkowie Trybunalskim

Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe.
Sponsorami nagród były firmy: MBL Poland Sp.z o.o., Famur S.A., Zamet Industry w Piotrkowie Trybunalskim

Pozostali uczestnicy V-go Konkursu Mechanicznego otrzymają nagrody pocieszenia.
Nagrody oraz dyplomy za uczestnictwo zostaną dostarczone do szkół w dn. 31.03.2021 r.

Konkurs przygotował i przeprowadził nauczyciel ZSP nr 2: Mariusz Sobański wraz z Michałem Braunem odpowiedzialnym za pomoc techniczną podczas trwania konkursu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie już za rok.