Wolontariusze na spotkaniu opłatkowym w „SZANSIE”

Dnia 15.12.2017 r. odbyło się uroczyste, przedświąteczne, integracyjne spotkanie opłatkowe w Centrum Edukacyjno – Rehabilitacyjnym „SZANSA” w Piotrkowie Trybunalskim.

Było to spotkanie nie tylko młodzieży niepełnosprawnej, ale także ich przyjaciół, wolontariuszy, a wśród nich wolontariuszy naszego Szkolnego Klubu Wolontariatu współpracujących ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Szansa” i  Centrum Edukacyjno - Rehabilitacyjnym „SZANSA” (uczennice: Iga Szymańska z klasy IIA TECH, Julia Świech z klasy IIA LO, Andżelika Dutkiewicz z klasy II A LO, Klaudia Gajecka z klasy IIC LO, Magdalena Rybak z klasy IIC LO) wraz z koordynatorem Klubu panią Barbarą Krawczyk.
W spotkaniu uczestniczyli także pani Hanna Gural -Dyrektor Centrum „SZANSA” oraz pan Karol Antosik – koordynator Koła Wolontariatu.Wszyscy uczestnicy złożyli sobie nawzajem świąteczno - noworoczne życzenia łamiąc się opłatkiem. Spędzony czas umilił słodki poczęstunek. Wigilijną i rodzinną atmosferę wprowadziło wspólne słuchanie i śpiewanie kolęd.