Mikołajki 2019

W dniu święta Mikołaja – 6 grudnia w godzinach popołudniowych odbyła się w naszej szkole mikołajkowa zabawa dla dzieci, której współorganizatorami byli przedstawiciele Rady Osiedla "Południe".
Na uczestników czekały liczne zabawy ruchowe i taneczne oraz konkursy z nagrodami. W przerwach od dyskotekowych „szaleństw” dużą popularnością cieszyła się gra stanowiskowa, malowanie twarzy czy możliwość zrobienia zdjęcia z wykorzystaniem makiety Mikołaja i Elzy. Nauczyciele i uczniowie - wolontariusze z naszej szkoły pomogli w organizacji, przygotowaniu i przeprowadzeniu atrakcji.

O nagrody w postaci słodkości zadbali członkowie Rady Osiedla "Południe". Zabawa była wyśmienita i wprowadziła wszystkich w świąteczny nastrój.