Konkurs plastyczny - zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy uczniów ZSP2 do udziału w konkursie plastycznym "Okaż kulturę chroniąc naturę, myśl globalnie działając lokalnie – w trosce o czyste powietrze".

1.  Konkurs jest organizowany w ramach realizacji Programu Edukacji Ekologicznej pn.: „Edukacja ekologiczna obejmująca problematykę zanieczyszczeń powietrza oraz ich szkodliwe oddziaływanie na zdrowie ludzi” przygotowanym dla uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim na rok szkolny 2019/2020.

2.  Konkurs polega na wykonaniu pracy plastycznej na temat: „Okaż kulturę chroniąc naturę, myśl globalnie działając lokalnie – w trosce o czyste powietrze” zgodnie z poniższymi wytycznymi:
a) udział w konkursie biorą zespoły dwuosobowe;
b) pracę należy wykonać w formacie  A1 lub A0;
c) praca może być wykonana dowolną techniką;
d) podpisy prac zawierające: imiona i nazwiska autorów oraz klasę powinny być zrobione komputerowo i naklejone z tyłu pracy.

3. W konkursie przewidziane są nagrody rzeczowe w postaci sprzętu turystycznego.

4. Prace należy składać do pracowni B15, B44, B46, B47 w terminie do 29.11.2019 .

5. Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się w regulaminie lub zapraszamy do kontaktu z organizatorami tj. H. Olczyk (B15), M. Olczyk (B47), D. Maliszewskim (B44), R. Purgał (B46), R. Sochacką lub M. Gielec - Gałązką.