KONKURS MECHANICZNY

Już 22.03.2019r. (piątek) zapraszamy uczniów klas trzecich gimnazjum i ósmych szkół podstawowych do wzięcia udziału w IV KONKURSIE MECHANICZNYM.

Rozpoczęcie Konkursu o godzinie 10:00 w sali A-24.
Celem jego jest  rozbudzenie motywacji do pogłębiania wiedzy technicznej, rozwijanie zainteresowań mechaniką, motoryzacją oraz stworzenie możliwości współzawodnictwa dla uczniów klas gimnazjalnych i podstawowych.
Konkurs składa się z dwóch części (etapów).
Etap I – to test teoretyczny, który sprawdza wiedzę uczniów z zakresu podstaw techniki, przepisów ruchu drogowego oraz ogólnej wiedzy mechanicznej.
Etap II – to konkurencja praktyczna polegająca na wykonaniu w jak najkrótszym czasie z zachowaniem zasad BHP i zgodnie z technologią dwóch zadań.
Uczniowie biorący udział w II etapie zostaną wyłonieni po przeprowadzeniu etapu pisemnego.
W przerwie pomiędzy konkurencjami odbędzie się spotkanie z doradcą zawodowym naszej szkoły.
Kartę zgłoszeniową należy przesłać do szkoły do 08.03.2019r., mailem lub pocztą na adres szkoły.
Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody.

Karta zgłoszeniowa- IV konkurs mechaniczny (pdf) 0.00mb, (Pobrań: 0)