Konkurs ekologiczny „Zagrożenia związane z emisją pyłów i gazów dla środowiska”

27 marca 201 roku nastąpiło wręczenie nagród laureatom konkursu ekologicznego „Zagrożenia związane z emisją pyłów i gazów dla środowiska”realizowanego w ramach Programu Edukacji Ekologicznej pn. "Zagrożenia związane z emisją pyłów i gazów dla środowiska dla uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim w roku szkolnym 2017/2018".
Prezentacje były wykonywane w zespołach dwuosobowych. Komisja konkursowa przyznała następujące miejsca:
1 miejsce: Klaudia Sadzińska, Klaudia Stasiak z klasy 2c LO
2 miejsce: Oskar Siwek, Klaudia Wieczorek z klasy 2c LO
3 miejsce: Wiktor Kraś, Mateusz Waligóra z klasy 1a T

Nagrodami były: Power bank, mysz komputerowa, pendrive, słuchawki, przenośne głośniki oraz materiały promujące Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie Tryb: ekologiczne torby, notesy, długopisy.

Na koniec wszyscy mogliśmy zobaczyć zwycięskie prace.
Zwycięzcom gratulujemy!!!
Zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach.

I_miejsce (pdf) 1.45mb, (Pobrań: 544)
II_miejsce (pdf) 1.94mb, (Pobrań: 321)
III_miejsce (pdf) 0.47mb, (Pobrań: 169)