Gra miejska "Filmowy Piotrków" już za nami

W tym roku w zabawie wzięło udział 10 drużyn.
Uczestnicy mieli okazję zmierzyć się z następującymi konkurencjami: tłumaczenie tekstu na język rosyjski, łamanie szyfrów, budowanie porównań homeryckich, recytacja fragmentu „Pana Tadeusza”,  filmowe puzzle, uzupełnianie kenkart oraz wykonywali plakat tematyczny.

Wszystkie zadania związane były z filmami, których fragmenty nagrywano w naszym mieście. Atmosfera była gorąca, a wśród uczestników czuć było ducha rywalizacji.

Finał odbył się 14 czerwca 2019 roku w naszej szkole, gdzie laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez Centrum Informacji Turystycznej. Wszyscy uczestnicy zostali wyróżnieni dyplomami i firmowymi gadżetami „Filmowy Piotrków”.

Za aktywne uczestnictwo w grze wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy, a zwycięzcom przekazujemy gratulacje.

Drużyny nagrodzone to:
I miejsce – drużyna „Magdalena” ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w składzie: Mateusz Maciaszczyk, Martyna Fabiańska, Natalia Depczyńska, Anna Burakowska
II miejsce – drużyna „Kaptury” ze Szkoły Podstawowej z Woli Krzysztoporskiej w składzie: Julia Dybała, Natalia Cejnóg, Oliwia Gołębiowska, Estera Błaszczyk
III miejsce – drużyna „Anna” ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w składzie: Patryk Głowacki, Anna Tomecka, Wiktoria Andrzejczyk, Maria Madej.