Dzień Przedsiębiorczości 2019

Raz w roku, uczniowie liceum mogą podczas jednodniowych praktyk w ramach Dnia Przedsiębiorczości zobaczyć oraz, co ważniejsze, spróbować swoich sił w konkretnym zawodzie.
Zebrane doświadczenia pozwalają uczniom na podejmowanie właściwych, bardziej świadomych decyzji dotyczących wyboru dalszej drogi edukacyjno- zawodowej.

Uczestnicy Dnia Przedsiębiorczości – uczniowie klasy II b liceum mieli okazję przekonać się jak na co dzień wyglądają obowiązki i zadania na konkretnym stanowisku pracy. Jedni byli zachwyceni i zdecydowanie wiedzą już dziś, że chcieliby związać swoją przyszłość z danym zawodem. Inni, wręcz przeciwnie, zmodyfikowali znacząco swoje plany zawodowe.

Wszystkim instytucjom i firmom serdecznie dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu tegorocznego Dnia Przedsiębiorczości i przyjęciu uczniów na jednodniowe praktyki.

Jesteśmy przekonane, że taka inicjatywa była cennym i wartościowym doświadczeniem, szczególnie dla uczniów liceum, którzy dopiero zastanawiają się nad wyborem zawodowej przyszłości.

Koordynatorki projektu:
Aldona Kacpura i Joanna Adaszek