Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2
w Piotrkowie Trybunalskim

Dyrekcja

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 7 =




mgr Lidia Łopusiewicz – dyrektor szkoły
mgr Beata  Hałaczkiewicz – wicedyrektor
mgr Dariusz Maliszewski  – wicedyrektor

 

NAUCZYCIELE JĘZYKA POLSKIEGO:

Pelikan Tomasz
Polanin-Gruszka Anetta
Rzędowska Anna
Stępień - Ciesielska Iwona
Sochacka Marta
Stonoga Joanna
Ziętek Joanna
 
      NAUCZYCIELE JĘZYKA NIEMIECKIEGO:
Krawczyk Barbara
Łopusiewicz Lidia
Nowakowska Agnieszka
Patryarcha Katarzyna
Pstrokońska Dorota

 
NAUCZYCIELE HISTORII I WOS:
Fabiański Artur
Goworek Witold
Hałaczkiewicz Beata
Piechocka - Pazurek Ilona
Rzędowska Anna
Ostrowski Artur
 
  NAUCZYCIELE BIOLOGII I PRZYRODY:
Błoński Michał
Gielec-Gałązka Małgorzata
Michalec Agata
Purgał Renata

 
NAUCZYCIELE CHEMII:
Olczyk Halina


 
  NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW INFORMATYCZNYCH:
Cygan - Kwapisz Agnieszka
Fraj Rafał
Lenarcik Agnieszka
 
NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH:
Dróżdż Bogusław
Fidziańska Aleksandra
Grabowski Rafał
Grabowski Andrzej
Górski Waldemar
Kopertowski Wojciech
Lesiak Piotr
Łuczak Edward
Nowak Radosław
Puławski Bartłomiej
Remisz Jacek
Rogalski Piotr
Sobański Mariusz
 
  NAUCZYCIELE WOK:
Miazek Szymon
Sochacka Renata












 
NAUCZYCIELE WSPOMAGAJĄCY:
Abratkiewicz Agnieszka
Artowicz - Latocha Karolina
Kacpura Aldona
Lasecka Dominika
Łuszczyńska Beata
Miazek Joanna
Włodarczyk Aneta
Zielonka Ewa
Zielińska - Cybula Aleksandra
 
  NAUCZYCIELE RELIGII:
Piechocka Maria
Święconek Ewa


 
NAUCZYCIELE JĘZYKA ANGIELSKIEGO:
Fabiański Artur
Fijałkowska Anna
RogozińskiTomasz
Ryżewska Beata
Sykała Katarzyna
Tułnowska Magda
Zielonka-Wojtera Karolina
 
  DORADCA ZAWODOWY:
Adaszek Joanna






 
NAUCZYCIELE JĘZYKA ROSYJSKIEGO:
Lasecka Dominika

 
  NAUCZYCIELE GEOGRAFII:
Makowska Izabela
Olczyk Magdalena
Sochacka Renata
NAUCZYCIELE MATEMATYKI:
Kamińska Agata
Kowalczyk Katarzyna
Kulik Ewa
Wodarczyk Anetta
 
 
NAUCZYCIELE FIZYKI:
Gielec -Gałązka Małgorzata
Maliszewski Dariusz
Olczyk Halina




 
PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI:
Adaszek Joanna
Fraj Rafał

 
  NAUCZYCIELE EDUKACJI DLA BEZPIECZEŃSTWA:
Kubala Radosław
Pelikan Tomasz
 
NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO:
Fałek Remigiusz
Jakubik Marcin
Kubala Radosław
Lalek Jolanta
Więcek Ewa
 
  SZKOLNY PEDAGOG:
Zielonka Michał




 
BIBLIOTEKA SZKOLNA:
Klukowska Iwona
Rzędowska Anna
 
  PROPEDEUTYKA NAUK MEDYCZNYCH:
Michalec Agata
Purgał Renata
 
PODSTAWY PSYCHOLOGII:
Zielonka Michał

 
  WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE:
Miazek Szymon
Piechocka - Pazurek Ilona
 
JĘZYK FRANCUSKI:
Zielonka Ewa
   
.,