Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim oraz Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego podpisali list intencyjny wyrażający wolę współpracy w zakresie poszerzania wiedzy i rozwijania zainteresowań geograficznych. W ramach współpracy nasi uczniowie wraz z opiekunami mogą uczestniczyć:
·         w bezpłatnych zajęciach w Muzeum Geologicznym
·         w wykładach i warsztatach otwartych na terenie WNG
·         w konkursach oraz festiwalach organizowanych przez WNG
Jednocześnie w ramach współpracy istnieje możliwość gościnnych wykładów pracowników i studentów WNG w naszej szkole.

Uczniowie w ramach współpracy zostaną zapoznani z aktualnymi zagadnieniami z zakresu geografii, turystyki, planowania przestrzennego, geoinformacji, geomonitoringu oraz kierunkami studiów prowadzonych na Wydziale Nauk Geograficznych.

Uczniowie naszej szkoły chętnie biorą udział w akcjach organizowanych na wydziale Nauk Geograficznych. Relacje z nich będą zamieszczane systematycznie na stronie szkoły.

listintencyjny (pdf) 0.94mb, (pobrań: 248)