Happening z okazji Dnia Wolontariusza

Z okazji MIĘDZYNARODOWEGO ŚWIĘTA WOLONTARIUSZA obchodzonego corocznie 5 grudnia uczniowie z naszego SZKOLNEGO KLUBU WOLONTARIATU zorganizowali na przerwach happening.
Każdy uczeń lub pracownik naszej szkoły, który uśmiechnął się na przerwie do WOLONTARIUSZA w zamian otrzymał pamiątkę ze spotkania – naklejane serduszko z napisem: „Dobro powraca…”.
Takie serduszkowe podarunki przygotował Zespół plastyczny (uczennica klasy klasy III B LO - Karolina Drezler oraz uczennica klasy II A LO - Nadia Chojwa) pod kierunkiem pani Barbary Krawczyk.
Tym sposobem wszyscy obdarowani stali się dziś także WOLONTARIUSZAMI i ku chwale wszystkich DOBRYCH LUDZI nosili w dzisiejsze Święto otrzymany prezencik na sobie 
Podarki z uśmiechem roznosili uczniowie:
    z klasy I A LO - Bożena Jarosińska, Angelika Dutkiewicz, Wiktoria Jarzębska, Szymon Majewski, Julia Pieprzyk, Edyta Skalska, Julia Świech
    z klasy I c LO -  Klaudia Gajecka, Magdalena Rybak
    z klasy II a LO -  Nadia Chojwa, Marcin Filipek
    z klasy I a Tech – Iga Szymańska

POZDRAWIAMY WSZYSTKICH WOLONTARIUSZY I LUDZI DOBREJ WOLI!