Nadszedł czas na podsumowanie i rozstrzygnięcie ekologiczno – charytatywnej rywalizacji: „Klasa Super Zakręcona 2016/2017” dla tegorocznych maturzystów.
Występ artystyczny dla Domu Pomocy Społecznej

W dniu 02.03.2017 r. już po raz trzeci w bieżącym roku szkolnym wsparliśmy Schronisko dla zwierząt w Piotrkowie Trybunalskim.
W dniu 24.02.2017 roku odbyła się w naszej szkole karnawałowa dyskoteka integracyjna. W imprezie wzięli udział wolontariusze naszego Szkolnego Klubu Wolontariatu oraz zaproszeni goście: młodzież niepełnosprawna - podopieczni Centrum Edukacyjno - Rehabilitacyjnego „SZANSA” w Piotrkowie Trybunalskim oraz inni wolontariusze  współpracujący z Polskim Stowarzyszeniem „POMOC”.
Wolontariusze naszego Szkolnego Klubu Wolontariatu - uczniowie klasy Ia LO: Julia Świech oraz Szymon Majewski w ramach działalności w Grupie Społecznych Instruktorów Młodzieżowych PCK w Piotrkowie Trybunalskim pomagali w zbiórce publicznej w Centrach Handlowych: Focus Mall i ECHO.
W dniu 11.01.2017 roku odbyły się spotkania z rzecznikiem Stowarzyszenia „Łódzkie Hospicjum dla Dzieci” – panem Jarosławem Maćkiewiczem, który odwiedził naszą szkołę na zaproszenie Szkolnego Klubu Wolontariatu.

Dnia 16.12.2016 r. odbyło się uroczyste przedświąteczne integracyjne spotkanie opłatkowe w Centrum Edukacyjno – Rehabilitacyjnym „SZANSA” w Piotrkowie Trybunalskim.
Cudowny klimat świąt można poczuć na wiele sposobów. Na przekór monotonii  uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariatu przygotowali ręcznie wykonane świąteczne karty.

Wolontariuszki z naszego SZKOLNEGO KLUBU WOLONTARIATU
Z okazji MIĘDZYNARODOWEGO ŚWIĘTA WOLONTARIUSZA obchodzonego corocznie 5 grudnia uczniowie z naszego SZKOLNEGO KLUBU WOLONTARIATU zorganizowali na przerwach happening.