KOŁO SIMP

Od bieżącego roku szkolnego działa w naszej placówce Szkolne Koło Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich (SIMP). Członkami koła są uczniowie klas technikum. Opiekunem koła jest pani Joanna Adaszek - nauczycielka podstaw przedsiębiorczości i szkolny doradca zawodowy. Koło liczy 44 członków. Do Szkolnego Koła SIMP należą: Iga Szymańska, Mateusz Strzelecki, Bartosz Oleksiewicz, Kacper Ortel, Damian Marcioch, Sylwester Kaczmarek, Damian Nowak, Kamil Stramski, Jakub Kowalczyk, Mateusz Niezgoda, Wiktor Furman, Damian Jaworski, Dominik Lolo, Marcin Bednarek, Kamil Ostrowski, Artur Bartocha, Adam Jargan, Jakub Goska, Piotr Dzitkowski, Łukasz Barczyk, Mateusz Malinowski, Piotr Kałka, Grzegorz Danielak, Eryk Ozimek, Jakub Skonieczny, Adrian Kowalski, Bartosz Grzywacz, Adam Stolarski, Sebastian Cieciura, Krzysztof Słowicki, Bartosz Lauks, Krystian Kowalewski, Adam Dworzyński, Jakub Jakiel, Patryk Rakowski, Łukasz Klimczak, Michał Balasiński, Adam Wójcik, Michał Moneta, Piotr Lauks, Kamil Kurowski, Konrad Baliński, Szymon Kozakowski, Krystian Szefer. Spotkania członków Szkolnego Koła SIMP odbywają się raz na kwartał. Obecnie uczniowie - członkowie Szkolnego Koła SIMP - przygotowują się do oficjalnej uroczystości wręczenia legitymacji członkowskich. Jednocześnie ważnym punktem działalności naszego stowarzyszenia będą wybory władz koła. W pierwszym kwartale 2017 roku zaplanowa jest wycieczka do Elektrowni Bełchatów.