Zapraszamy na grę Piotrków Filmowy!

W imieniu Centrum Informacji Turystycznej oraz własnym, zapraszamy uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych oraz trzecich klas gimnazjów, do udziału w grze miejskiej – FILMOWY PIOTRKÓW, która odbędzie się w dniu 14.06.2019 r. od godz. 10.00.
Celem gry jest upowszechnianie wiedzy na temat „filmowej” historii naszego miasta. W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat w Piotrkowie Trybunalskim powstało wiele filmów, które były nagradzane na całym świecie i mimo upływu lat nadal cieszą się uznaniem widzów. Gra ma również na celu pokazanie alternatywnych metod nauki, integrację grup młodzieży z różnych szkół oraz zachęcenie uczniów do aktywnego poszukiwania wiedzy i wyciągania własnych wniosków. Udział w grze miejskiej umożliwi młodzieży kształtowanie własnej tożsamości poprzez identyfikację z miejscem zamieszkania i jego historią.

W załącznikach znajdują się: regulamin oraz karty zgłoszenia do gry.
Zapraszamy serdecznie!