Zakrętki odjechały, by spełniać marzenia Dzieci.

Dnia 21.06.2017 r. przyjechał po odbiór zebranych przez naszą szkołę plastikowych nakrętek pan Jarosław Maćkiewicz – rzecznik Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci.
Tym samym szczęśliwie i owocnie (162 kg! nakrętek) zakończyliśmy I edycję naszej zbiórki w ramach projektu „Zostań Super Zakrętakiem”.
Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego dnia 23.06.2017 r. zwycięskie klasy w naszej szkolnej „zakrętkowej” rywalizacji otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki.
Przypominamy, że w wakacje też można zbierać nakrętki, żeby w II edycję naszej rywalizacji o tytuł „Klasy Super Zakręconej” nie wejść we wrześniu z pustymi rękami.
W imieniu Dzieci z Hospicjum dziękujemy serdecznie wszystkim wspierającym akcję!
Szkolny Klub Wolontariatu z koordynatorem