WY... SKOCZYLIŚMY NA WYCIECZKĘ :)

11 maja czternastu uczniów naszej szkoły miało okazję pobawić się w parku trampolin Saltos w Łodzi.
Była to wspaniała  okazja na zregenerowanie sił tuż przed finiszem - końcem roku szkolnego.
Zamieszczone poniżej komentarze uczniów i zdjęcia w galerii świadczą o tym, że zabawa na trampolinach sprawiła im niezłą frajdę.
„Zabawa na sali trampolinowej była fantastyczna ! Basen z piankami – miodzio.”
„Podobało mi się bardzo, bo była świetna atmosfera i super zabawa. Pojedziemy jeszcze raz ? Proszę.”
„ Podobało mi się, ponieważ mogliśmy robić fikolasy. Były fajne obręcze, gdzie mogliśmy nad basenem z piankami robić salta. Graliśmy też w trampolinowego zbijaka i rozegraliśmy mecz w koszykówkę.”
„Było dużo atrakcji. Najlepsze były wyskoki na gąbki.”
„Wyszalałem się, wyskakałem, spędziłem miło czas. Było super!”
„Podobało mi się bardzo. Była świetna zabawa.”
„Wszystko mi się podobało.”
„Było superfajnie, bo…było wszystko było superfajne. Niech żałują ci, którzy nie pojechali.”