Wolontariuszka Szkolnego Klubu Wolontariatu

Julia Świech nominowana na Wolontariusza Roku 2018
Od dn. 15.11.2018 roku można głosować w plebiscycie „Wolontariusz Roku 2018” na uczennicę naszej szkoły Julię Świech. Organizatorem plebiscytu jest Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC. Julia jest jedną z 18 nominowanych osób z Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego.  Od początku I klasy LO, tzn. od roku 2016  Julia  jest aktywną wolontariuszką w naszym Szkolnym Klubie Wolontariatu. W szczególności uczennica zaangażowała się we współpracę wolontarystyczną z Kołem Wolontariatu Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „SZANSA” regularnie uczestnicząc w popołudniowych zajęciach integracyjnych z młodzieżą niepełnosprawną w Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnym „Szansa” w Piotrkowie Trybunalskim.  Sylwetki nominowanych osób HARC prezentuje za pośrednictwem Facebooka - tam także, w zakładce DYSKUSJA znajduje się link do głosowania: https://www.facebook.com/events/334196663830137/ Zgodnie z regulaminem, głosowanie potrwa do północy, 4 grudnia. Wolontariusza roku poznamy podczas gali 5 grudnia 2018 roku w Miejskim Ośrodku Kultury.
Gratulujemy Julii i zachęcamy wszystkich do oddania na nią swojego głosu.
Pozdrawiamy – Szkolny Klub Wolontariatu.