Spotkanie opłatkowe w „SZANSIE”

Dnia 14.12.2018 r. odbyło się uroczyste przedświąteczne integracyjne spotkanie opłatkowe w Centrum Edukacyjno – Rehabilitacyjnym „SZANSA” w Piotrkowie Trybunalskim.

Było to spotkanie nie tylko młodzieży niepełnosprawnej, ale także ich przyjaciół, wolontariuszy, a wśród nich wolontariuszy naszego Szkolnego Klubu Wolontariatu współpracujących ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Szansa” i  Centrum Edukacyjno - Rehabilitacyjnym „SZANSA” wraz z koordynatorem Klubu panią Barbarą Krawczyk.
W spotkaniu uczestniczył także pan Karol Antosik – koordynator Koła Wolontariatu.  Wszyscy uczestnicy złożyli sobie nawzajem świąteczno - noworoczne życzenia łamiąc się opłatkiem. Spędzony czas umilił słodki poczęstunek oraz wspólne słuchanie i śpiewanie kolęd.