Rejonowe Eliminacje do XX Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

Dnia 15 kwietnia 2016 roku w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się Rejonowe Eliminacje XX Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego, w którym udział wzięło 20 szkół z terenu województwa łódzkiego.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Konrad Miłak, Wiktor Lesiak oraz Adam Wrześniewski. Eliminacje obejmowały cztery konkurencje: test wiedzy motoryzacyjnej, jazdę skuterem na czas po wyznaczonym torze, tzw. test  Stewarta (ćwiczenie opracowane przez 3-krotnego Mistrza Świata Formuły 1 - Sir Jackie Stewarta polegające na przejechaniu specjalnie wytyczonej trasy samochodem wyposażonym w nieruchomy talerz i umieszczoną w nim piłeczkę tak, aby nie wypadła z talerza) oraz udzielanie pierwszej pomocy.