PEACE-Cross Cultural Understanding

W dniach 15.10.2018 do 19.10.2018   nasza szkoła po raz dziewiąty bierze udział w międzynarodowym projekcie PEACE-Cross Cultural Understanding we współpracy z międzynarodową organizacją studencką AIESEC.
 W ramach projektu goszczą u nas w tym roku: Zaker z Turcji oraz Merieme z Algierii. Praktykanci spędzą najbliższy tydzień prowadząc zajęcia z uczniami w ramach lekcji j. angielskiego, prezentując kulturę i tradycje swoich państw. Celem projektu jest praktyczne wykorzystanie języka angielskiego przez uczniów, jak również przybliżenie młodzieży odległych kultur, poszerzanie ich horyzontów myślowych, otwarcie na świat. W sumie w poprzednich edycjach programu gościliśmy studentów z różnych zakątków świata m.in.  Peru, Armenii, Malezji, Kenii, Meksyku, Dominikany, Gruzji, Argentyny, Indii, Ghany czy Chin.