NIE OCENIAJ PO WYGLĄDZIE!  ZWRÓĆ UWAGĘ NA PROBLEM SPOŁECZNY

mukografika

Od październiku  br. rusza w naszej szkole kampania społeczna MÓJ PRZYJACIEL W MASCE #MukoPrzyjaciel #MukoFriend, której celem jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na problemy osób dotkniętych genetyczną chorobą – mukowiscydozą.
W związku z kampanią ogłaszamy konkurs, którego celem jest uwrażliwienie społeczeństwa na problemy wobec osób chorych, noszących maseczki jednorazowe.
Zadaniem konkursowym jest samodzielne pomalowanie (dowolną techniką) jednorazowej maski medycznej (maski są do pobrania u opiekunek SU) i wspólne wykonanie zdjęcia.
Zdjęcia zostaną opublikowane na facebooku szkolnym i stronie szkoły www.zsp2.piotrkow.pl.
Każda klasa zobowiązana jest do ozdobienia przynajmniej jednej maseczki i przekazania jej swojemu wychowawcy.
Konkurs trwa do 31 października 2018 r.
Przewidziano ciekawe nagrody (głośnik bezprzewodowy Bluetooth Philips ShoqBox SB500,  bon do Media Markt o wartości 400 zł, bon do Empiku o wartości 200 zł).
Ogłoszenie wyników - 14 grudnia 2018 r.

Szczegółowy regulamin dostępny na stronie : https://mukoprzyjaciel.pl/regulamin/