MATURZYŚCI NA JASNEJ GÓRZE

gr jasna g

W dniu 8 IV 2016 roku, Maturzyści naszej szkoły udali się w pielgrzymce do Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze w Częstochowie.
   Po przybyciu  do celu młodzi ludzie przeszli do kaplicy cudownego obrazu na krótką modlitwę.

Przedstawiciele maturzystów uczestniczyli w audycji Radia Jasna Góra.
   Następnie zwiedziliśmy skarbiec, arsenał, muzeum, co niektórzy podziwiali panoramę Częstochowy z wieży klasztoru.
   O godz. 11.00 uczestniczyliśmy we Mszy Św. przed wizerunkiem Madonny, aby zamierzyć sobie egzamin maturalny i swoją przyszłość Najlepszej Matce.
   Po Mszy świętej maturzyści mogli przedstawić swoje intencje w Kaplicy Najświętszego Sakramentu.
   Po czasie wolnym, wszyscy wspólnie przeszliśmy „Drogę Krzyżową” na Wałach. Czas spędzony na Jasnej Górze mamy nadziej, został wykorzystany właściwie i przyniesie obfite owoce nie tylko na Maturze .
   Pełni wiary wróciliśmy do swoich domów .

PS  Msza Święta w intencji naszej szkoły i maturzystów zostanie jeszcze odprawiona 4 IV o godz. 7.00 w Kaplicy cudownego obrazu.

Pielgrzymkę przygotowały:
Maria Piechocka