Konkurs - „Czy znasz ten zawód?”

W czasie trwania Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, w środę 23 października, odbyła się w naszej szkole VI edycja konkursu „Czy znasz ten zawód?”
W konkursie wzięło udział 45 uczniów. Uczestnicy zmagań mieli okazję wykazać się wiedzą z zakresu nazw zawodów, kreatywnością podczas doboru zawodu do predyspozycji postaci z bajek, spostrzegawczością w „zawodowych poszukiwaniach”.

Największą liczbę punktów i pierwsze miejsce zdobyła uczennica klasy I e liceum- Katarzyna Jędrzejczyk. Laureatka konkursu otrzymała podwójne zaproszenie do kina ufundowane przez kino Helios w Piotrkowie Trybunalskim.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy wiedzy i zapraszamy do wzięcia udziału VII edycji w przyszłym roku.

Organizatorki: Joanna Adaszek, Aldona Kacpura