IV EDYCJA GŁOŚNEGO CZYTANIA BIBLII

Po raz kolejny młodzież naszej szkoły ZSP nr 2 w Piotrkowie Tryb., brała udział w IV Edycji Dnia Głośnego Czytania Biblii, który odbył się 3.10.2018 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Piotrkowie Trybunalskim. Uczniowie z podziałem na role czytali fragmenty I Księgi Samuela ze ST. Obecnością swoja zaszczycił nas Ksiądz Biskup Marek Marczak, który również czytał fragment Księgi. Uczniowie i opiekunowie otrzymali nagrody i zaproszenie do wzięcia udziału w następnej edycji. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. W dniu 8 października wybieramy się również z młodzieżą do Domów Spokojnej Starości DPS w Piotrkowie Tryb., ul. Żwirki i Wojska Polskiego. Opiekunami powyższych wydarzeń były: M.Piechocka i E.Świeconek.