III KONKURS MECHANICZNY

Image1
Już 09.03.2018r. (piątek) zapraszamy uczniów klas trzecich gimnazjum do wzięcia udziału w III KONKURSIE MECHANICZNYM.
Rozpoczęcie Konkursu o godzinie 10:00 w sali A-24.
Celem jego jest rozbudzenie motywacji do pogłębiania wiedzy technicznej, rozwijanie zainteresowań mechaniką, motoryzacją oraz stworzenie możliwości współzawodnictwa dla uczniów klas gimnazjalnych.
Konkurs składa się z dwóch części (etapów).
Etap I – to test teoretyczny, który sprawdza wiedzę uczniów z zakresu podstaw techniki, przepisów ruchu drogowego oraz ogólnej wiedzy mechanicznej.
Etap II – to konkurencja praktyczna polegająca na wykonaniu w jak najkrótszym czasie z zachowaniem zasad BHP i zgodnie z technologią trzech zadań.
Uczniowie biorący udział w II etapie zostaną wyłonieni po przeprowadzeniu etapu pisemnego.
W przerwie pomiędzy konkurencjami odbędzie się spotkanie z doradcą zawodowym naszej szkoły oraz przejażdżki po boisku szkolnym samochodami marki Renault.
Kartę zgłoszeniową należy przesłać do szkoły do 27.02.2018r., mailem lub pocztą na adres szkoły.
Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody.

Karta zgłoszeniowa (pdf) 0.18mb, (Pobrań: 96)
R E G U L A M I N (pdf) 0.25mb, (Pobrań: 78)