II KONKURS MECHANICZNY

Już 09.03.2017r. (czwartek) zapraszamy uczniów klas trzecich gimnazjum do wzięcia udziału w II KONKURSIE MECHANICZNYM.
Rozpoczęcie Konkursu o godzinie 10:00 w sali A-24.
Celem jego jest  rozbudzenie motywacji do pogłębiania wiedzy technicznej, rozwijanie zainteresowań mechaniką, motoryzacją oraz stworzenie możliwości współzawodnictwa dla uczniów klas gimnazjalnych.

Konkurs składa się z dwóch części (etapów).

Etap I – to test teoretyczny, który sprawdza wiedzę uczniów z zakresu podstaw techniki, przepisów ruchu drogowego oraz ogólnej wiedzy mechanicznej.

Etap II – to konkurencja praktyczna polegająca na wykonaniu w jak najkrótszym czasie z zachowaniem zasad BHP i zgodnie z technologią dwóch zadań montażowych.

Uczniowie biorący udział w II etapie zostaną wyłonieni po przeprowadzeniu etapu pisemnego.
W przerwie pomiędzy konkurencjami odbędzie się spotkanie z doradcą zawodowym naszej szkoły.
Kartę zgłoszeniową należy przesłać do szkoły do 27.02.2017r., mailem lub pocztą na adres szkoły.
Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody.

Karta zgłoszeniowa- II konkurs mechaniczny (pdf) 0.00mb, (Pobrań: 0)
R E G U L A M I N - II konkurs mechaniczny (pdf) 0.20mb, (Pobrań: 120)