FINAŁ I MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU LITERACKIEGO NA „NAJCIEKAWSZĄ RECENZJĘ ULUBIONEJ KSIĄŻKI”

„Łatwiej niektórym książkę napisać, niż drugim ją przeczytać”
Alojzy Żółkiewski
21 kwietnia o godz. 9.00 odbył się finał I Międzyszkolnego Konkursu Literackiego na „Najciekawszą recenzję ulubionej książki”. Spotkanie uczniów, nauczycieli i pedagogów odbyło się w murach Biblioteki Pedagogicznej - jednego ze współorganizatorów przedsięwzięcia.
W konkursie rywalizowali uczniowie z piotrkowskich szkół ponadgimnazjalnych.
Recenzja Karoliny Drezler, uczennicy klasy III B VI Liceum Ogólnokształcącego została doceniona i wyróżniona trzecim miejscem.
Iga Szymańska z klasy I A T4 i Weronika Kwiatkowska z klasy I A LO otrzymały pamiątkowe dyplomy.
Uroczystość uświetnił wokalny występ uczennic z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6, a dla zaproszonych gości przygotowany był skromny słodki poczęstunek.

Organizatorami konkursu był: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6.

Gratulujemy!